Červenec 2015

Den 2. - Barevné odstrkovadlo

13. července 2015 v 23:58 | Podkovička a Kotvička |  Zážitky - normální
Druhý den odpoledne jsme šly prozkoumat blízké okolí farmy. Vydaly jsme se k nedalekému rybníčku a ejhle, vidíme barevné časem oprýskané šlapadlo, které majitel farmy získal za maso. Bylo přivázáno starým zauzlovaným provazem ke stromu. Voda, která šlapadlo nadnášela, připomínala spíše bažinu, ale naše odhodlání se povozit na onom předmětu bylo silnější a přesvědčovací schopnosti Podkovičky větší než strach Kotvičky, a tak jsme naskočily a vyrazily vstříc mokřadu.


Vzhledem k tomu, že jsme publikovaly tento článek, naše vodní dobrodružství jsme přežily a podobné kraviny vám vřele doporučujeme.

Den 1. - Hladily jsme rozesmáté přežrané prase

11. července 2015 v 18:36 | Podkovička a Kotvička |  Zážitky - normální
Dnes jsme se rozhodly popsat naše jedinečné setkání s vepříkem KVÍDO :)


Kvído je velké, přerostlé, roztlemené čínské prasátko.
Pvní pohled na něj byl velice legrační. Kvído je tak dobře krmené prasátko, že se už ani neunese (své zadní nožky nemá natolik silné, aby unesly celou jeho váhu těla). Evidentně se velmi těšil na setkání s námi, protože se ráčil rozvalit zrovna před naším apartmánem. Když jsme přijeli a málem ho při tom přejeli, dával si svou odpolední svačinku - pod stromem svá oblíbená zelená nedozrálá kyselá jablíčka. Ta ovšem, jak spadla na zem, se začala po nějaké době kazit, až zkvasila a Kvído se vožral. Jeho chrochot se na míle rozléhá a jeho štětiny připomínají rejžák na podlahu. Jak krásný a přitažlivý tvor.

Je to pohodář.

PS.: Bydlí v paneláku.